قوانین و مقررات

دیباطب ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است

توجه داشته باشید که تمام پیامک های شرکت دیبا طب از طریق 02166566007  برای کاربران و مشتریان ارسال می گردد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیباطب ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دیباطب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@dibateb.com اطلاع دهید.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.همچنین در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

دیباطب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های دیباطب دارید با عضویت در کانال تلگرامی شرکت می توانید همراه ما باشید.

دیباطب جهت حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس:

66566007  – ۰۲۱ (پاسخگویی در ساعات اداری)

دفتر و مرکز امور مشتریان:

تهران، خیابان آزادی، نبش اسکندری شمالی، پلاک 153، ساختمان اداری 241، طبقه 8 ، واحد 4

صندوق پستی:
14155-4559
ایمیل :
info@dibateb.com